Міні-EdCamp Першотравенськ «Медіапростір – для дітей і дорослих».

18 грудня 2016 року на базі Першотравенської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №2 відбулася регіональна (не)конференція міні-EdCamp Першотравенськ «Медіапростір – для дітей і дорослих».

     Члени педагогічного колективу нашої школи долучилися до такого формату проведення заходів для вчительств з метою професійного зростання.

     Учасники (не)конференції взяли участь в роботі експертних і учительських сесій, обравши на власний розсуд експертів і спікерів.

     Був також запропонований широкий вибір (не)уроків з різних предметів.  В інтерактивній формі пройшла особлива сесія «Концепція Нової української школи» та «Діти і папери: як досягти балансу у школі».

     За короткий час педагоги школи змогли отримати максимум сучасної корисної інформації, яка сприятиме підвищенню престижності педагогічної професії та рівня мотивації до інноваційної вчительської діяльності.

     Сподіваємося, що започаткована робота матиме ефект «довгого хвоста» - новаторська діяльність і ініціатива будуть мати продовження для подальшого розвитку української освіти і для створення спільноти відповідального вчительства.

«Вчитель року – 2017»

Закінчилися конкурсні випробування для вчителів школи – учасників  І (міського)  туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017», метою якого є підтримка творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризація педагогічних здобутків.

     В конкурсі взяли участь:

  • Москаленко Валентина Володимирівна,  вчитель початкових класів, - в номінації «Початкова освіта»;
  • Федорченко Юрій Миколайович, вчитель інформатики, математики, фізики – в номінації «Інформатика».

     Під час конкурсних випробувань вчителі демонстрували свої знання з фахової майстерності, методики викладання предмету, психології та педагогіки  (формат: комп’ютерне тестування  - 40 питань: 10 – психологія й педагогіка, 30 – предмет і методика).

     Конкурсне випробування «Практична робота» полягало у вміннях конкурсантів виконувати практичні завдання у межах  свого навчального предмета (Москаленко В.В. - розроблення етапів роботи над художнім твором за програмою початкової школи; Федорченко Ю.М. - робота з базами даних з інформатики).

     Методична майстерність конкурсантів, їх  вміння транслювати власний досвід оцінювалися шляхом проведення  майстер-класів. Учасники конкурсу готували  домашню заготовку у формі міні-тренінгу «учитель – учителю», в процесі якого повинні були залучити  учасників майстер-класу до активної діяльності,  при цьому практично опрацювати представлені методи та прийоми роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

План проведення міського  теоретико – практичного семінару вчителів початкової школи

Тема: «Розвиток рольової структури особистості молодшого школяра як основа формування його соціальної компетентності»

 

10 грудня 2015 року в Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 (м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл.) відбувся міський семінар вчителів початкових класів  з теми «Розвиток рольової структури особистості молодшого школяра як основа формування його соціальної компетентності». В рамках семінару була проведена низка заходів (відкриті уроки, позакласний захід), серед яких і заняття студії розвитку «НестандАРТ», керівниками якої є вихователь групи продовженого дня Ступакова-Порядіна Тетяна Олександрівна та бібліотекар школи Лемешко Наталя Олександрівна.

Розвиток рольової структури особистості молодшого школяра як основа формування його соціальної компетентності

 

В рамках роботи над новим обласним науково-методичним проектом  «Освітні стратегії  соціалізації  особистості громадянського суспільства», на виконання рішень педради № 13 від 28.10.2015р. з теми «Педагогічне проектування процесу соціалізації учнів  різних вікових категорій»,  з метою ознайомлення  педпрацівників з технологіями та  методиками, спрямованими  на формування і розвиток соціалізації особистості  під час навчально-виховного процесу, організовано роботу  постійно діючого семінару  «Вчимося разом».

 

 Тематика занять постійно діючого семінару «Вчимося разом» на 2015-2016 навчальний рік.