11:52
06.09.2016 р. ІІ Всеукраїнський скрайбінг-фест

Триває прийом робіт на скрайбінг-фест

Національний телеком-оператор Київстар запрошує учнів 5-11 класів разом із педагогами взяти участь у другому Всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». Автори кращих робіт отримають нагороди для себе та своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».

Скрайбінг – нова трендова техніка презентації, що використовується в Україні зовсім недавно. Створення скрайбінг-ролика – цікавий творчий процес, який дозволяє навчитися креативно візуалізувати основний зміст тексту швидким малюнком.

Організатори фестивалю «Покоління мобільного інтернету» – Київстар спільно із Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти й науки Запорізької ОДА – пропонують учням 5-11 класів під керівництвом учителів створити короткі скрайбінг-ролики на тему «Моя 3G сім'я». Ці ролики повинні допомогти людям, які досі не опанували мобільний інтернет, оцінити всі можливості та переваги 3G.

Журі із числа педагогів та організаторів фестивалю обере 9 роликів-фіналістів у номінаціях «Онлайн-скрайбінг», «Мальований скрайбінг» та «Аплікаційний скрайбінг». Автори цих робіт і їхні керівники отримають сучасні смартфони з підключенням до мережі Київстар.

Абсолютні переможці в кожній номінації визначатимуться з числа фіналістів шляхом сумування оцінок журі та результатів онлайн-голосування. Кращі з кращих принесуть нагороди своїм школам.

«Покоління мобільного інтернету – це наші діти, які з народження бачать, як мобільні технології роблять життя людей простішим та зручнішим. Ми бажаємо учасникам фестивалю натхнення і з нетерпінням чекаємо на незвичайні 3G-історії», – говорить Алла Лаврентьєва, керівник фестивалю «Покоління мобільного інтернету», менеджер зі зв`язків із громадськістю Київстар.

Роботи на фестиваль приймаються до 20 вересня 2016 року.

У 2015 році Київстар спільно з педагогами ініціював перший Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». В рік масштабного запуску 3G в Україні національний телеком-оператор запропонував школярам створити позитивний інтернет-контент про корисність швидкісних мобільних технологій. З цим завданням чудово впоралися 107 учнів під керівництвом педагогів із 9 областей України.

З офіційними правилами участі в другому Всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» ви можете ознайомитися за посиланням.

БІЛЬШЕ ПРО ФЕСТИВАЛЬ СКРАЙБІНГУ

Переглядів: 782 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: