07:34
13.09.2016 p. Міксіке в Украіні

Міксіке  - освітнє онлайн Міксіке  - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. З 1994 року Міксіке працює в Естонії та інших європейських країнах, бере участь в освітніх проектах Европейського Союзу.

У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки  Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії . У 2011-2013 роках проект Міксіке в Україні реалізовувався в Криму. У 2014 році, у зв'язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжує свою роботу на метериковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту обрано Львівську область. Реалізація проекту у 2014/15 р. підтвердила велику зацікавленість проектом в інших областях України. Тому донорами проекту прийнято рішення продовжити його реалізацію у 2015-2016 році у Львівській області та поширити його на інші регіони України.

Впродовж останніх двох років (2014-2016 рр) на теренах України, за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства освіти і науки України, окремих обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та академій неперервної освіти успішно реалізовувався україно-естонський проект «Міксіке в Україні» .

В процесі проведення спільних освітніх заходів у середовищі Міксіке в країні утворилась активна онлайнова спільнота, яка складається з педагогів, учнів ЗНЗ різних типів від спеціальних ЗНЗ та шкіл-інтернатів до спеціалізованих шкіл та ліцеїв, позашкільних навчальних закладів тощо та їхніх батьків зі всіх регіонів України.

 Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії підтримав нашу ініціативу реалізації нового освітнього проекту «Розробка та впровадження спільних онлайнових освітніх заходів в Україні», що спирається та продовжує здобутки попередніх проектів Міксіке в Україні. 

Даний проект у 2016-2017 навчальному році розвиватиметься за 4 основними напрямами:

 - мультипредменті заходи спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів (наприклад, використання онлайнових інструментів у вивченні мов, практикоорієнтоване вивчення природничих предметів з використанням мобільних пристроїв тощо);

 - розвиток міжрегіонального та міжнародного партнерства на рівні навчальних закладів, підтримка регіональних ініціатив;

 - розвиток усного математичного рахунку;

 - сприяння професійному розвитку педагогів країни, зокрема у використанні сучасних цифрових технологій у навчально-виховному процесі.

У кожному з напрямів заплановано проведення низки всеукраїнських та регіональних заходів, підтримуватимуться регіональні ініціативи. Головна мета проекту – стимулювати та підтримувати активність спільноти педагогів, учнів та їх батьків. Ми чекаємо від учасників проекту і готові підтримати онлайнові освітні практикоорієнтовані ініціативи, які можна реалізувати в областях, на всеукраїнському рівні, а також у співпраці з іншими країнами-учасниками проекту. У майбутньому, здобуті досвід та навички учасники проекту зможуть використати у професійній діяльності в реформованій новій українській школі. Проект можна розглядати як практичний інструмент для проведення освітньої реформи України на рівні середньої загальної освіти, що допомагає створювати ефективне освітнє середовище з використанням сучасних інформаційних та педагогічних технологій. 

Освітнє середовище Міксіке вже має учасників зі всіх регіонів України. 

 Ми прагнемо розширити таку співпрацю, ми відкриті для нових учасників та готові співпрацювати з освітніми організаціями, що підтримують наші ініціативи та сповідують спільні цілі.

 Всі заходи в рамках проекту " Міксіке в Україні "для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.

Переглядів: 765 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: