09:53 13.12.2017 р. Школа майбутнього першокласника | |
Майбутніх першокласників зустрічали клоун та Чебурашка, які з ними веселилися, танцювали, виконували руханки, і супроводили їх на заняття в просторі світлі комфортні класи школи. Вчителі підготували цікавий матеріал для роботи, і всі дітлахи «пірнули» в світ творчості. Практичний психолог школи Дресь Т.С. провела заняття з батьками, на якому була проведена вхідна діагностика щодо визначення рівня підготовленості дошкільнят до шкільного навчання, надані деякі поради і рекомендації з питань подальшого шкільного життя. Перший день роботи в «Школі майбутнього першокласника» закінчився переглядом двох лялькових вистав «Кіт-хвалько» та «Горщик сметани» у виконанні учениць 5-Б класу Брівки Вероніки, Федірко Маргарити, Селищевої Ірини, під керівництвом Шишкіної В.М. Перша зустріч стала незабутньою для малечі та їхніх батьків. Зі словами вдячності і гарним піднесеним настроєм, а саме головне – з великим бажанням повернутися - вони покидали школи. Всіх майбутніх першокласників і їхніх батьків залюбки чекаємо на наступних заняттях! | |
|
Всього коментарів: 0 | |