09:56
19.09.2017 р. Technology Nation Kids

Technology Nation – це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування.

Незалежно від того, яку професію людина хоче опанувати – знання ІТ допоможуть їй стати більш затребуваним професіоналом у майбутньому. Для сучасного світу подібні навички є такими ж важливими, як читання й письмо. Саме тому такі країни, як США, Фінляндія й Великобританія впровадили навчання ІТ з початкової школи. В Україні також розуміють необхідність змін, проте, зважаючи на такі фактори, як застаріла технічна база й дефіцит бюджету, темпи їх здійснення уповільнюються. Створення альтернативної освітньої моделі може внести реальні позитивні зміни до ландшафту ІТ-освіти й допоможе школярам розвинути аналітичне мислення та забезпечить навичками, котрі необхідні в сучасному світі.

Можливість

Діти люблять грати в комп’ютерні ігри, але це виглядає так, ніби вони можуть читати, не вміючи писати. Правильне застосування механіки гейміфікації може зробити засвоєння матеріалу таким же корисним, як і веселим. Вивчення дітьми основ програмування належним чином сприятиме вирішенню двох найбільших освітніх проблеми українських шкіл: низької мотивації навчання і низького рівня розуміння комп’ютерних наук.

Рішення

Фонд BrainBasket розширює всеукраїнський освітній проект Technology Nation, запускаючи безкоштовні навчальні програми для дітей. Освітнім партнером проекту стала освітня ініціатива Академія Кодування, яка має великий досвід у викладанні ІТ для дітей. Групи будуть запускатись на базі існуючих освітніх хабів фонду в 25 містах України та на базі загальноосвітніх шкіл. 

Долучитися до проекту як ментор

Особливості проекту

♦ Курси проводитимуться після шкільних уроків у навчальних хабах (бібліотеках і місцях розташування партнерів), а також запущені на території шкіл.

♦ Програма базується на курсах CodeClub, що мають ліцензію Creative Commons і зосереджуються на навчанні дітей Scratch (візуальній мові програмування, розробленій MIT), основам HTML/CSS і Python.

♦ Ментори програми Technology Nation навчатимуть дітей і вчителів, а також професіонали з прогресивних шкіл будуть залучені як наставники.

Переглядів: 890 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: