16:00 02.09.2014 p. 1 Вересня | |||||||||||||||
Після святкової лінійки відбувся перший єдиний урок за темою «Україна – єдина країна», під час якого діти більше дізналися про культуру, традиції, звичаї різних куточків нашої держави. Учні 11-го класу створили символічний оберіг зі своїх мрій, з використанням національної символіки. Проведення цього заходу сприяло об єднанню дітей в єдину шкільну родину.
| |||||||||||||||
|
Всього коментарів: 0 | |