13:43 22.12.2016 р. Новий Рік | |
У нашій школі також відбуваються новорічні дива, 22 грудня до нас завітав Дід Мороз, щоб поздоровити молодшу школу та відмінників навчання, дітей пільгових категорій з наступаючими святами. Завітала до нашої школи міський голова Оксана Рудольфівна Вінницька, заступник міського голови Тамара Бакула та т.в.о начальника міського відділу освіти Горіна Ольга Теофілівна, які привітали дітей зі святами та подарували солодощі. | |
|
Всього коментарів: 0 | |