Головна » Архів матеріалів

ДРУГИЙ  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ» відбудеться в четвер, 15 грудня 2011 року

Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться у п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань (мови, країнознавства, географії, літератури тощо) та відображають різнобічну інформацію про Англію.

 Всі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.

... Читати далі »

Просмотров: 518 | Добавил: af1311 | Дата: 01.11.2011 | Комментарии (0)

27 октября 2011 года состоялся психолого-педагогический консилиум «Адаптация учеников 5 классов к обучению в школе 2 ступени». Это одна из традиционных форм методической работы школы. Столь хорошую традицию сформировала необходимость анализа процесса адаптации, которую проходят учащиеся, расставаясь с младшей школой и единственным любимым учителем. Для педконсилиума – 2011 был избран новый формат – дискуссионный клуб. Такой формат дает его участникам возможность изложить свое видение вопроса и выработать рекомендации достижения максимально позитивного эффекта адаптационного процесса пятиклассников. Слоган дискуссии «С гордостью и тревогой» выражает отношение педагогического коллектива к переменам, которые происходят с их взрослеющими питомцами. С гордостью и тревогой смотрят наставники на будущее своих детей. Учителя хотят видеть их здоровыми – это факт, не требующий дискуссии.

На консилиум была приглашен ... Читати далі »
Просмотров: 1142 | Добавил: af1311 | Дата: 29.10.2011 | Комментарии (0)

Міністерством освіти і науки надано роз’яснення щодо збереження встановленої атестаційною комісією категорії за вчителями, які викладають декілька предметів

Про це йдеться в листі МОНмолодьспорт №1/9-727 від 23 вересня 2011 року, що надісланий на адреси обласних управлінь освіти та Інститутів післядипломної педагогічної освіти.

"До Міністерства надходять численні звернення вчителів, які викладають кілька предметів, щодо зниження їм кваліфікаційних категорій", - йдеться в листі.

У документі наголошується, що прийняття рішень про зниження педагогічним працівникам кваліфікаційних категорій належить виключно до повноважень атестаційних комісій, а керівники навчальних закладів та місцевих органів управління освітою не вправі одноосібно приймати такі рішення.

У міністерстві підкреслили ... Читати далі »
Просмотров: 493 | Добавил: af1311 | Дата: 27.09.2011 | Комментарии (0)

Про проект.

Сайт "Мої знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".
Його користувачі - це керівники загальноосвітніх навчальних закладів України (директори шкіл, їх заступники і завучі), вчителі, учні, батьки або опікуни школярів.
Щоб знайти школу та дізнатись про розклад занять, треба ввести її код (номер в системі) в поле "код школи" або частину назви навчального закладу в поле "назва школи".
Знайти школу та дізнатися її номер в системі можна на порталі ІСУО (інформаційна система управління освітою) isuo.org.
Тим, хто має логін та пароль доступу до сайту, можна також перейти до власних журналів (вчителі) або щоденників (учні та батьки), натиснувши кнопку "Увійти" або "Авторизуватись".
Логін і пароль учні можуть отримати у свого класного керівника або у вчителя інформатики. Хто з них видає логіни та паролі навчальні заклади вирішують самостій ... Читати далі »
Просмотров: 609 | Добавил: af1311 | Дата: 25.09.2011 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 47 »