Закон України Про доступ до публічної інформації

 

Закон України

від 13 січня 2011 р. N 2939-VI

Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Скачать


 

 

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

              19.10. 2011 року                                                                                        № 190

 

Про реалізацію Закону

України "Про доступ

до  публічної інформації”

 

З метою реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації” на виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та для належної організації доступу до публічної інформації, розпорядником якої є міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради ,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити Положення та додатки до нього про забезпечення доступу до публічної інформації у міському відділі освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради, що додається.

2.      Визначити  головного спеціаліста з кадрових питань і охорони праці Герасимову С.М. відповідальною особою з питань запитів на інформацію у  міському відділі освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради

Встановити, що відповідальна особа з питань запитів на інформацію відповідає за систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запитів на інформацію, забезпечує координацію дій працівників  підрозділів міського відділу освіти з метою оперативної підготовки відповідей на запити.

  1. Керівникам   підрозділів міського відділу освіти (Кондратьєвій Т.С., Чупіковій Л.О.), керівникам закладів освіти міста:

3.1.            Визначити відповідального працівника  за опрацювання запитів на інформацію, здійснення особистого прийому та підготовку копій документів з питань, що належать до компетенції  закладу.

3.2.            Внести відповідні зміни до положення  міського відділу освіти, номенклатуру справ та посадові інструкції працівників, визначених для опрацювання запитів на інформацію.

3.3.            Інформацію про визначеного працівника закладу освіти міста надати головному спеціалісту з кадрових питань Герасимовій С.М. до 15.11.2011р.

4.         Визначити відповідальним за технічне оформлення запитів на інформацію секретаря –друкарку міського відділу освіти Чернодуб О.М.

5.         Головному спеціалісту з кадрових питань Герасимовій С.М.  довести наказ до відома усіх керівників   підрозділів міського відділу освіти  та закладів освіти міста.

6.         Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

             Начальник міського

             відділу освіти                                                                                              Н.П.Петрова


 

НАКАЗ

 

 27 жовтня 2011року                                                                                    № 280

 

Про реалізацію Закону

України "Про доступ

до  публічної інформації”

 

     З метою реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації” на виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та для належної організації доступу до публічної інформації, розпорядником якої є міський відділ освіти виконавчого комітету Першотравенської міської ради, згідно з наказом міського відділу освіти від 19.10.2011р. за №190 «Про реалізацію Закону України «Про доступ  до  публічної інформації»

 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Затвердити Положення та додатки до нього про забезпечення доступу до публічної інформації розробленими адміністрацією Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, що додаються.

2. Визначити  заступника директора з навчально – виховної роботи Назарову І.Г. відповідальною особою з питань запитів на інформацію у школі.

     Встановити, що відповідальна особа з питань запитів на інформацію відповідає за систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запитів на інформацію, забезпечує координацію дій працівників школи з метою оперативної підготовки відповідей на запити.

3. Заступників директора Гуцул І.Г., Ступакову-Порядіну Т.О. та завідувачу господарством Тайхерт Н.Г.:

3.1    Визначити відповідальними працівниками  за опрацювання запитів на інформацію, здійснення особистого прийому та підготовку копій документів з питань, що належать до компетенції  школи та відповідають пунктам їх посадових інструкцій.

3.2    Внести відповідні зміни до  номенклатури справ та до посадових  інструкцій працівників, визначених для опрацювання запитів на інформацію.

4. Визначити відповідальним за технічне оформлення запитів на інформацію секретаря –друкарку школи Нольте Н.Є.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

  

 

                     Директор школи                                             Л.М.Вовк

 

Заватажити

ПОЛОЖЕННЯ про забезпечення доступу до публічної інформації у Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3

Заватажити