У школі 09-10 листопада 2017 року з метою підвищення усвідомлення учнями користі науки, зацікавлення науковою роботою, розповсюдження та популяризації провідних ідей STEM-освіти, розвитку інтересу до природничих, технічних дисциплін, створення позитивного іміджу школи проходять заходи присвячені Дню науки під гаслом : «Наука для глобального розуміння ».

 

 

 

 

 

 

 Першотравенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №3 долучилася до проведення  Національного STEM тижня, що проходить з 22 по 29 квітня 2017 року в рамках Європейських заходів «STEM Discovery Week», започаткованих Європейською STEM- Коаліцією (STEM Alliance).

         Метою проведення Національного STEM-тижня є розповсюдження та популяризація провідних ідей STEM-освіти, розвиток інтересу до природничих, технічних дисциплін, рання профорієнтація. Знайомство зі світом STEM-професій, побудова мосту між освітою та кар’єрою.

В рамках  STEM-тижня 26 квітня 2017 року пройшла виставка творчих батьківських та учнівських проектів «Острів винахідників». Учні 2-А класу

(класний керівник Москаленко В.В.) та їх батьки спроектували  містечко з підручних матеріалів.

      Учень 11-Б класу Дьячек Даніїїл презентував власно створений керований військовий автомобіль.

       Надали на виставку свої творчі роботи Антіпов Єгор, Тримбалюк Владислав (4-А клас), Обець Максим (3-А клас), Неділько Максим та Авраменко Антон (8-А клас), Вальчук Вадим і Ковальов Тимур(3-Б клас).

    Також було організовано роботу виїзної експериментальної лабораторії під керівництвом вчителів Ільченко Т.В.  та Щербини К.Ю. Учні 5-6 класів Баєва Злата, Скарбо Оксана, Гольнєв Даніїл продемонстрували учням початкових класів дослідження по вивченню складу і властивостей грунту, дію атмосферного тиску на тіла та ін.

    Учень 8- А класу Костенко Олексій продемонстрував досліди з хімії з кислотами, основами та крохмалем для групи продовженого дня з метою залучення дітей до дослідницької роботи.

      Проведені заходи зацікавили учнів і змотивували їх до вивчення природничих наук.