15:57
05.06.2012 р. Школа повинна виховувати в дітях порядність та чесність, - Азаров

Прем’єр-міністр доручив педагогам спільно з Міністерством освіти простежити за тим, щоб виховна функція у школах реалізовувалася в повній мірі

У четвер відбулася зустріч Миколи Азарова з директорами та вчителями загальноосвітніх шкіл під час якої прем’єр звернув увагу на педагогічний аспект середньої освіти.

"Я, звичайно, не педагог, але мені уявляється, що важливо зараз дати нашим школярам не тільки сукупність знань, - сказав Прем'єр. - А, може, найголовніше - навчити дитину думати, шукати знання, зацікавити її у пошуку цих знань".

Голова уряду зазначив, що зараз є всі умови для саморозвитку дитини: "Сучасний світ надає дітям різні можливості отримання інформації - інтернет, всілякі електронні енциклопедії. Тому потрібно, щоб діти хотіли самі шукати корисну інформацію. Необхідно заохочувати змагальність, щоб дитина прагнула бути першою скрізь і у всьому. Виховувати дух лідерства, а лідери нам потрібні скрізь!"

При цьому, за словами Миколи Азарова, не варто забувати і про педагогічний аспект: "Нам не просто потрібен технар, добре освічений і підготовлений до вступу у вищу школу, а нам потрібна ще й вихована людина".

Прем'єр-міністр переконаний, що школа повинна виховувати в дітях такі якості як порядність та чесність: "Хіба ці якості не можна або не треба прищеплювати у школах? Хіба не можна відразу говорити дітям, що соромно говорити неправду?". З цього приводу Микола Азаров доручив педагогам спільно з Міністерством освіти та науки, молоді та спорту простежити за тим, щоб виховна функція у школах реалізовувалася в повній мірі.
Переглядів: 979 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: