11:10
06.10.2016 р. Урочиста лінійка, присвячена відкриттю VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені

     6 жовтня 2016 року в Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою проведення даного заходу було сприяння піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління,  підвищення  рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування  пам’яті Великого Кобзаря.

     До  організації та проведення  заходу  були  залучені учні середньої ланки під керівництвом вчителя української мови та літератури, керівника шкільної методичної комісії вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін Сушкової  Оксани  Федорівни.  

     В своєму зверненні до учнів школи вчитель наголосила на світовому значенні творчості поета світового рівня та його пророчих словах щодо майбутнього України.

     У виконанні учнів 7-х класів прозвучав невмирущий твір українського  генія – Шевченківський Заповіт - різними мовами світу. 

Переглядів: 700 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: