11:34
07.10.2013 p. 6 500 вчителів уже приєдналися до Форуму «УРОК»
Форум педагогічних ідей «УРОК» - найбільший всеукраїнський каталог навчально-методичних матеріалів


Протягом трьох з половиною років більше 6,5 тисяч освітян узяли участь у Форумі педагогічних ідей «УРОК» ‑ найбільшому українському банку педагогічних матеріалів: статей, планів-конспектів уроків і позакласних заходів, інших методичних розробок.

На сьогодні загальна кількість матеріалів, надісланих на Форум і опублікованих на сайті Освіта.ua складає майже 10 тисяч. Усі матеріали доступні відвідувачам сайту у вільному доступі.

Найкращі розробки, що були надіслані на Форум протягом його існування, а це близько 700 матеріалів, уже опубліковані у всеукраїнському педагогічному журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», що випускається Видавництвом «Плеяди» з 2000 року.
Кількість матеріалів, що надсилаються вчителями на Форум, стримко збільшується. «Щомісячно на адресу редакції журналу «Відкритий урок» і педагогічного форуму «Урок» на сайті Освіта.ua надходить до 500 матеріалів від авторів. Їх тематика, форма подачі, обсяг і рівень висвітлення проблем – доволі різноманітні, але кожна робота цікава, своєрідна, з власним баченням і особистою оцінкою», ‑ зазначає головний редактор журналу «Відкритий урок» Олег Іванов.

Форум «Урок» за умовами не є конкурсом. Автор має право на оприлюднення будь-якого свого практичного надбання та популяризацію власної педагогічної діяльності. «Розмістивши свої матеріали на сайті, кожний автор ділиться власним досвідом і стає переможцем – над собою, обставинами, стереотипами», ‑ наголошує Олег Іванов.

Усі вчительські матеріали, надіслані на Форум, ретельно опрацьовуються в редакції журналу та сайту. «Вивчаючи напрацювання вчителів, ми подаємо анотацію на кожен матеріал, що згодом публікуються в журналі, та створюємо, так званий, «редакційний портфель», до якого потрапляють найбільш актуальні роботи ‑ оригінальні за тематикою, авторською розробкою, неординарністю підходів, рівнем відпрацювання тощо. Саме ці матеріали – «кандидати на друк» – і відзначаються на сайті позначкою «Вибір редакції», ‑ роз’яснює Олег Іванов.

Усі роботи, надіслані авторами для участі у Форумі, розподіляються до відповідних розділів за навчальними предметами чи за тематикою матеріалу та розміщуються у відповідному розділі сайту Освіта.ua – Форум "УРОК".

Окрім цього, усі учасники Форуму можуть отримати на свою поштову адресу сертифікат про публікацію матеріалу в журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід».

Журнал «Відкритий урок» запрошує всіх освітян до участі в найбільшому українському форумі педагогічних ідей «УРОК». Для більш детальної інформації дивіться умови участі у форумі.

Переглядів: 1845 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: