12:58 08.11.2017 р.Захід «Стань студентом біолого-економічного факультету на один день» | |
Програма заходу передбачає лабораторні заняття, консультації з провідними викладачами факультету щодо визначення актуальної теми майбутньої науково-дослідницької роботи. Початок занять о 10.00. Реєстрація учасників заходу о 9.30 за адресою м. Дніпро, вул. Казакова,24,17 корпус, біолого-екологічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. | |
|
Всього коментарів: 0 | |