09:48 09.11.2017 День української писемності та мови | |
У святкуванні Дня української писемності і мови взяли участь учні всіх вікових категорій. Для учнів початкових класів старшокласники провели Інформдайджест «Говоримо правильно. Культура спілкування», учні середніх класів із задоволенням переглянули під час перерв відеоролики ««Говоримо правильно». З нетерпінням учні чекали на радіодиктант національної гідності, в написанні якого взяли участь 164 учня школи (4-11-і класи) і 7 вчителів. Але відзначення Дня української писемності і мови на цьому не скінчилося. Традиційним для учнів школи є проведення І (шкільного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. Перед початком виконання завдань конкурсу учні здійснили подорож в історію виникнення писемності і мови, дізналися про Нестора-літописця і ознайомилися з діяльністю Петра Яцика – засновника Ліги українських меценатів (перегляд відеороликів і мультимедійних презентацій). | |
|
Всього коментарів: 0 | |