11:22
19.04.2011 Національний проект "Відкритий світ" отримав підтримку Академії педнаук

Керівник Національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус закликав вчених-педагогів звернути увагу на прикладні розробки і кроки по реорганізації середньої школи


"Ми повинні зробити все для того, щоб кращі розробки в галузі електронної освіти вийшли за межі стін Академії педагогічних наук та Києва. Вони потрібні всій Україні, вони потрібні селам і містечкам", - зазначив Ігор Курус.

Зокрема, він просив розглянути можливість введення у педагогічних вишах обов’язкового курсу "Основи інформаційно-телекомунікаційних технологій" та внесення змін до шкільної програми, передбачивши у четвертому класі курс з інформатики.

За словами Куруса, це ті початкові кроки, які є очевидними і можна здійснити вже у наступному навчальному році без великих зусиль.

Керівник Національного проекту "Відкритий світ" закликав академіків розглянути можливість введення в освіті практики фінансового стимулювання вчителів, які володіють ІКТ.

У свою чергу, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь відзначив важливе місце і роль "Національних проектів" в соціально-економічному розвитку Україні і підтримав ініціативу Ігоря Куруса про тісну співпрацю в рамках реалізації Національного проекту "Відкритий світ".За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 18.04.2011
Переглядів: 988 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: