18:45
19.09.2012 р. Давайте спробуємо

Samsung запрошує школярів взяти участь у конкурсі в рамках проекту «Samsung назустріч знанням»


Покращення життя людей по всьому світу – головна мета Samsung Electronics. Приєднуйся до нас у цьому прагненні, напиши есе про те, як високі технології змінюють світ на краще та виграй подарунки для себе і мультимедійний клас майбутнього для своєї школи!

Для цього потрібно взяти участь у конкурсі есе, що є частиною соціального проекту «Samsung назустріч знанням» і проводиться в Україні вже вшосте компанією Samsung Electronics Україна – світовим лідером у сфері інноваційних технологій.

До 29 жовтня 2012 року треба надіслати на конкурс есе на тему «Інноваційні технології – краще життя», де будуть розкриті твої бачення та міркування щодо новітніх засобів спілкування або нових джерел енергії, про машини без водіїв чи комфорт «розумних» будинків тощо. Автори найкращих десяти есе гарантовано отримають смартфони Samsung, а двоє фіналистів ще й ноутбуки.

Під час другого етапу конкурсу школи разом з талановитими авторами есе підготують презентації проектів і представлять їх на розгляд експертного журі. За результатами конкурсу будуть визначені двоє фіналістів і головний переможець.

Школи-фіналісти отримають цифрові лабораторії, а школа-переможець буде забезпечена комплексним класом майбутнього, який складається з електронної дошки, 30 ноутбуків для учнів, комп’ютера для вчителя, а також багатофункціонального обладнання Samsung.

 

З повагою,
команда «Samsung Electronics Україна»

Переглядів: 820 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: