15:43
29.03.2012 р. 31 березня відбудеться друге пробне зовнішнє оцінювання

До участі у пробному незалежному оцінюванні допускаються особи, які заздалегідь зареєструвались для його проходження та оплатили участь у ньому


Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, 31 березня 2012 року відбудеться друге пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.

Допуск абітурієнтів, які зареєструвалися на пробне ЗНО здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження), запрошення та квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного незалежного оцінювання.

Місце та час проведення пробного ЗНО визначається регіональними центрами оцінювання якості освіти та вказується у запрошенні на пробне ЗНО, яке можна роздрукувати самостійно з персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що 24 березня 2012 року відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з українська мови і літератури, біології, фізики, всесвітньої історії та іноземних мов.

Із завданнями пробного ЗНО з української мови і літератури, англійської мови, біології, фізики та всесвітньої історії ви можете ознайомитися у розділі "Консультації".

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень – це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, що надає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2012 року.

Пробне зовнішнє оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрацію на пробне ЗНО 2012 року було завершено 30 листопада минулого року.

Бажаєте більше дізнаватись про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті або спільноти "Вступна кампанія" у Facebook.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 29.03.2012

Переглядів: 851 | Додав: af1311 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: