07:10 31.10.2016 p. 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка | |
З метою вшанування пам'яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, зважаючи на його вагомий внесок у становлення української нації, а також з нагоди відзначення у Цей захід надав можливість ще раз доторкнутися до творчості великої людини, бо що б не було написано Франком – це ніколи й нікого не залишало байдужим. Гостями конкурсу і членами журі були завідуюча дитячим відділам центральної міської бібліотеки Косякова Любов Юріївна, вчителі початкових класів Вавронішина Лариса Станіславівна, Самарський Костянтин Юрійович. Конкурс складався з двох етапів. На першому етапі учнями 5-11 класів були представлені твори Івана Франка, які учасники обирали самостійно. Конкурсанти, які набрали найбільшу кількість балів, продовжили змагання. У другому етапі учні отримали завдання: прочитати уривок з творчості Івана Яковича експромтом, без спеціальної підготовки. В інтервалі між етапами конкурсу учні і гості мали можливість віртуально відвідати Музей-садибу І.Франка у Нагуєвичах. Журі оцінювало не тільки вміння красиво декламувати поетичний твір, а й акторську майстерність учасників. Переможцями конкурсу стали:
«Іван Франко-це розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і передчуття щастя України. України і людськості…Франко живе в народній пам’яті як великий Каменяр…» (М.Рильський). «…Франко – наш найкращий провідник, наш учитель, ясне сонце на українському небі…» (В.Стефаник)
| |
|
Всього коментарів: 0 | |