08:48
8.05.2015р. 8 травня - День пам'яті та примирення

Напередодні Дня Перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 років в усіх загальноосвітніх закладах Першотравенська відбулися урочисті і святкові заходи з нагоди 70-ї річниці великої Перемоги над нацизмом у Європі.

         На минулому тижні учні середньої школи № 3 приймали активну участь в усіх заходах і отримували від цього велике задоволення. Тривалий час діти разом з класними керівниками готувалися до огляду строю та пісні. Їм потрібно було пройти по шкільній площі стройовим кроком чітко та злагоджено. Оцінювало учнівські загони журі, яке очолював   голова ради ветеранів війни та праці Віктор Яценко. У підсумку конкурсу переможцями стали учні 6-Б класу, на другому місці команда 8-А класу і третє місце завоювали учні 9-Б класу.

Для учнів початкової школи було організовано фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Війна в пам’яті поколінь». Разом з класними керівниками і вчителем музики були підготовані пісні воєнних років. Однією з умов фестивалю-конкурс була участь усіх учнів класу. Виконання музичних композицій не могло залишити байдужими тих хто знаходився в залі, а деякі батьки не могли втримати сльоз. Переможцями фестивалю-конкурсу патріотичної пісні стали учні 3-Б класу, на другому місці учні 4-Б, третє місце вибороли учні 4-А класу.

 

 8 травня у день памяті та примирення на шкільній площі відбулась святкова лінійка, на якій були присутні почесні гості  начальник міського відділу освіти Любов Косенко, начальник служби у справах дітей Сергій Яковіненко, директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  Надія Кокора, представники міської асоціації прикордонників Сергій Семенюта, Олександр Сачков.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання згадали тих хто віддав своє життя заради Великої Перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 років, лунали пісні, вірші воєнних років, а учні 9-Б класу показали дуже цікаву і змістовну хореографічну композицію.

Проведення таких заходів сприяє вихованню справжніх патріотів своєї Батьківщини, вихованню гідності та відповідальності за своє майбутнє і майбутнє країни.

Переглядів: 770 | Додав: 14151 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: