День виведення військ з Афганістану
У Першотравенській ЗШ І-ІІІ ступенів № 3

«А пам’ять серце береже…»
Річницю виведення військ з Афганістану люди святкують в усіх куточках країн колишнього Радянського Союзу. 14 лютого в актовій залі школи №3 відбулась урочиста зустріч учнів  з воїнами-афганцями. Це був день пам’яті всім, хто причасний до героїчної та трагічної афганської війни, воїнам, які повернулися з бою і, нарешті, через стільки  років, отримали можливість розказати про мужність та силу людського духу. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.
Учні з великою повагою зустріли почесного гостя Кравчука Руслана Євгеновича. Кр ... Читати далі »
Просмотров: 1184 | Добавил: af1311 | Дата: 18.02.2013 | Комментарии (0)

Захід присвячений Корсунь-Шевченківській операції
12.02.2013р. в Першотравенській ЗШ №3 відбувся позакласний захід, присвячений пам’ятній для українського народу даті – Корсунь-Шевченківської операції, яка по своїй значущості прирівнюється до Сталінградської битви.
Учні 11-Б класу разом з класним керівником Шишкіною Валентиною Миколаївною спробували відтворити атмосферу того часу: «фронтова редакція», іде по гарячому сліду, «воєнні кореспонденти» освітлюють події знаменитої воєнної операції, «пишуть» вірші, співають пісні воєнних років.
Проникливі вірші, ліричні мелодії, дивовижний артистизм хлопців і дівчат допомогли присутнім пройнятися почуттям поваги та величезної вдячності до тих, хто ціною свого життя захищав світ в той пам’ятний лютий 1944 року на Корсунь-Шевченковс ... Читати далі »
Просмотров: 899 | Добавил: af1311 | Дата: 18.02.2013 | Комментарии (0)